Volám sa Ľubomír Laššák. Pomáham podnikateľom s hostingom, tvorbou a správou ich WordPress stránok.

Bolo by pre vás zaujímavé,
keby ste sa za cca 2,5 hodiny dozvedeli:

"AKO jednoducho VYTVORIŤ krásnu WEB STRÁNKU vo WordPress
BEZ PROGRAMOVANIA?"

Tvoríte web stránky vo WordPress? Prehŕňate sa opakovane medzi témami pre daný typ stránky? Zabíjate množstvo času ich hľadaním?

Aké by bolo nemusieť to riešiť zas a znova? Chcete vytvárať stránky vždy s tou istou témou a získať možnosť dizajnovať ju podľa seba? Bez toho, aby ste vedeli programovať, len s pomocou myši?

Kliknite na tlačidlo nižšie a získajte okamžitý prístup k záznamu z webinára (online školenia), v ktorom vás naučím vytvoriť si profesionálne vyzerajúcu web stránku vo WordPress s pomocou Elementora Free.

Ochrana údajov | Obchodné podmienky | Kontakt
© 2021 ITsoft, všetky práva vyhradené.

Zadajte svoj email
a získajte prístup k webináru zdarma:

Vaše osobné údaje (meno, email) sú u mňa v bezpečí a budem (Bc. Ľubomír Laššák – ITsoft) ich na základe vášho súhlasu spracovávať podľa zásad ochrany osobných údajov, ktoré vychádzajú zo slovenskej a európskej legislatívy. Stlačením tlačidla vyjadrujete svoj súhlas s týmto spracovaním a taktiež súhlasíte so zasielaním mailových noviniek od Bc. Ľubomír Laššák – ITsoft, ktoré sa budú týkať tvorby a správy web stránok. Svoj súhlas môžete kedykoľvek odvolať kliknutím na tlačidlo Odhlásiť sa v každom zaslanom e-maile.
Táto stránka používa súbory cookies. Jej prehliadaním vyjadrujete súhlas s ich používaním. Viac informácií.